Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Markuson
Member
Od: 08.2011
Offline
#
7360
24.11.2011, 20:05
Problem w płaczu o bilety. Wiem że każdy chce odwiedzić przyjaciół, ale cóż nie każdy może. Ile razy można pisać że ktoś jak zechce sprzedać to napisze sam!
Markuson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markuson
Znajdź inne posty napisane przez Markuson