SWEET_83 napisał(a):

|
Mecz ostatniej szansy. Przegramy to już mamy sezon stracony. Nawet Melikson i Małecki nam nie pomogą. Będziemy się bronic przed spadkiem z EX.
|
Ewidentnie widać, że gorzej już być nie może. Wiosną jestem pewien, że zagramy dużo lepiej. Kwestia przygotowania drużyny, niektórzy wreszcie będą mieli przerwę. Drużyna ma potencjał na mistrzostwo. Jak do przerwy zimowej będziemy mieli 7 punktów straty do lidera to wszystko jest jeszcze możliwe.