|
Otoz to, nawet jesli do euro cos sie spieprzy to i tak posir(miasto?) placi, opieke nad murawa Lech dopiero bedzie sprawowal po euro, co do powyzszego artykulu, Rutkowski zawsze powtarzal ze jesli pilkarze chca zarabiac godziwe pieniadze i maja byc wzmocnienia to Lech musi regularnie grac w pucharach, tutaj nie bylo super cisnienia ze musi to byc LM, za LE tez mozna niezle sianko (jak na polskie warunki) wylapac. Dwa razy pod rzad bez z pucharow, to bedzie musialo sie odbic na budzecie.
|