kacpaw91 napisał(a):

|
3. Podobno istnieje szansa, ze zagramy dwójką napastników, co przy braku klasowego rozgrywającego jest chyba najlepszym pomysłem. Wtedy najsilniejszą na tę chwilę drużynę można by było złożyć tak: Pareiko - Jovanović, Chavez, Czekaj, Diaz - Małecki, Wilk, Nunez, Boguski - Genkov, Biton. W razie czego Boguski może zamienić się pozycją z Nunezem. Po tym co ostatnio grają Garguła i Jirsak lepiej wprowadzić za nich Genkova.
|
Nie sądzę by Ilieva zabrakło a Małecki grał od początku
