Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.11.2011, 19:10
Jedyna nasza nadzieja to Małecki. W ostatnich spotkaniach naszym piłkarzom przyświecała dewiza - Nam strzelać nie kazano. Nawet Biton się zaciął. Pokładam ogromną nadzieję w Patryka. Gość jest nieprzewidywalny. Potrafi uderzyć i z bliska i z dystansu, iść na przebój, dobrze dograć. Ma to coś co posiadał Maciek Żurawski, a mianowicie potrafi odmienić losy spotkania. Gdy nie idzie to on bierze odpowiedzialność na swoje barki. Oczywiście, są słabe mecze w wykonaniu Patryka, choćby w Nikozji, ale udowodnił nie raz, że jest kozakiem. Nie zdzierżę jak mistrzem zostanie Wielkopolska, albo ktoś z Warszawki. Nie mniej jednak nie chcę aby Wisełka przybliżyła Śląsk do tytułu w jutrzejszym meczu. Wydaje mi się, że gospodarze rzucą się na nas od samego początku i trzeba będzie przetrwać te pierwsze minuty.
Odpowiedz cytując