|
Chrapek gra regularnie w Kolejarzu Stróże, ale jak miał okres asyst i bramek tak ostatnio się zaciął.. więc na Wisłę chyba jeszcze za szybko (choć nie ogłądałem jego meczy, widziałem tylko relacje i czasem grywał całe mecze, czasem schodził w 70-80 min), ale brakuje mu mocnego uderzenia by strzelił coś.
|