Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17747
Stary 24.11.2011, 17:09
Cóż, zawsze w awangardzie, wytyczający nowe trendy wbrew złośliwym uwagom krytyków.

Za chwilę w ramach obowiązku pracy informatycy Comarchu będą musieli wysiadywać na Kałuży, a reszcie za obecność będzie się jeszcze dopłacać.

Tyle że obawiam się, że taka akcja to czysty mobbing i korzystny werdykt w TK pracownicy Comarchu mieliby jak w banku.

PS. A propos wzorcowych, godnych naśladowania klubów - news z POZnani*a:

http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104..._puchary_.html

Pisano, że tak będzie - ale teraz sami się do tego przyznają. Po sukcesach w Europie przesadzili z poziomem uposażeń piłkarzy, licząc na LM i się przeliczyli. Oczywiście przesadzają, bo wystarczy im sprzedać Rudniewa za porządne pieniądze i wszystko wraca do normy. Ale widać, jak niewiele trzeba by popaść w kłopoty.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 24.11.2011 o godz. 18:59.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując