Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15669
Stary 24.11.2011, 17:05
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Kilka rzeczy jest pewne:
1. Na pewno są tańsi
2. Na pewno są bardziej perspektywiczni
3. Są wychowankami
4. Są Polakami
5. Rozumieją, co do nich wołają kibice
Nalepa nie jest wychowankiem, Czekaj jest. Nie zmienia to faktu, że gra już długo w juniorskich drużynach Wisły. Jeżeli prezentują nie gorszy poziom od pary Chavez - Jaliens to nie ma co się zastanawiać. Jedyna przeszkoda to to, że na tej pozycji doświadczenie jest znacznie ważniejsze niż na kilku innych.

Co do naszych wypożyczonych to ciekaw jestem jak sobie poradzi Chrapek. Niby mógłby teraz wrócić z wypożyczenia. Czy miałby realną szansę pograć 20 minut w kilku meczach?
Odpowiedz cytując