Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8229
Stary 24.11.2011, 17:03
koniak napisał(a):Wyświetl post
Oni maja budżet 10 baniek. Płacą 10%. Zostaje 9 baniek.
My mamy 13. Płacimy 32%. Zostaje ponad 8,5 mln euro.
Czy to jest tak duża różnica ? Nie wydaje mi się.
Te 500K EUR różnicy to jest właśnie akademia piłkarska, której nam brakuje...:(

Dodatkowo - z tego co się orientuję, to Wisła jest spółką akcyjną, a takowe spółki płacą CIT - a ten wynosi stale i nieodmiennie od jakiegoś czasu 19%...
Odpowiedz cytując