kacpaw91 napisał(a):

|
Para Nalepa - Czekaj na środku obrony? Bylibyśmy jak BVB pod względem wieku pary stoperów ; P. Tylko, czy byłoby to lepsze rozwiązanie od krytykowanego Chavez - Jaliens?
|
Kilka rzeczy jest pewne:
1. Na pewno są tańsi
2. Na pewno są bardziej perspektywiczni
3. Są wychowankami
4. Są Polakami
5. Rozumieją, co do nich wołają kibice
