Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Weak27
Junior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7358
Stary 24.11.2011, 16:52
....a niektorzy tu naprawde sa smieszni !! Gdzie byliscie jak nie potrafilismy wypelnic sektora w Warszawie
Gdzie byliscie gdy nawet do Łodzi nie pojechal komplet!! O czym wogule gadka Chcesz jechac na Ślaska to sobie jedz w nastepnej kolejce jak beda grac u siebie bo chyba nie jedziesz tam dla Wisly!! Nowy stadion i darmowy melanz , najlepiej zeby jeszcze ktos zawiozl i przywiozl spowrotem !! Jamam wyjebane na takie mecze zgodowe moglbym jechac ale w koszulce ANTY mOTOR !! Chcecie jechac na zajebisty nowy stadion , Prosze bardzo Super Puchar w lutym na stadionie narodowym w wawie,ciekawie ilu was pojedzie biletow bedzie masa nie bedzie trzeba kupowac na forum !! stadion nowy i mecz o trofeum wtedy pokazcie swoja sile !!
Amen
Wiem, że się nie zmienię sumienie mam czyste
Nowa Huta
W tej dzielnicy zawsze będę wierzyć w Wisłę !!
Odpowiedz cytując