....a niektorzy tu naprawde sa smieszni !! Gdzie byliscie jak nie potrafilismy wypelnic sektora w Warszawie

Gdzie byliscie gdy nawet do Łodzi nie pojechal komplet!! O czym wogule gadka

Chcesz jechac na Ślaska to sobie jedz w nastepnej kolejce jak beda grac u siebie bo chyba nie jedziesz tam dla Wisly!! Nowy stadion i darmowy melanz , najlepiej zeby jeszcze ktos zawiozl i przywiozl spowrotem !! Jamam wyjebane na takie mecze zgodowe moglbym jechac ale w koszulce ANTY mOTOR !! Chcecie jechac na zajebisty nowy stadion , Prosze bardzo Super Puchar w lutym na stadionie narodowym w wawie,ciekawie ilu was pojedzie biletow bedzie masa nie bedzie trzeba kupowac na forum !! stadion nowy i mecz o trofeum wtedy pokazcie swoja sile !!
Amen