Temat
:
Liga Mistrzów 2011/12
Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
113
24.11.2011, 16:29
Apoel sie dobrzew bawi w LM ale jak ich wylosowalismy to wszyscy znawcy w mediach ze to ogorki i Wisla musi wygrac
[/URL]
Damian1241
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian1241
Znajdź inne posty napisane przez Damian1241