Wyświetl pojedynczy post
Kamil19
Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3726
Stary 24.11.2011, 16:25
Pierwszy raz widze, aby tyle osób typowało porazke naszej Wisełki... Niestety powodów do optymizmu zbyt wielu nie ma... W sumie to może lepiej jak przegramy, bo jeszcze jakbym miał zobaczyć Legie na 1. miejscu to ten sezon będzie dla mnie jeszcze gorszy nż jest w tej chwili... Licze na absolutną przebudowe zespołu w zimie i walke o chociaż 3. miejsce i fajnie byłoby wreszcie wygrać PP, to by troche osłodziło ten gorzki smak obecnych rogzrywek...
Odpowiedz cytując