Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15667
Stary 24.11.2011, 16:12
domal21 napisał(a):Wyświetl post
Nalepa zagrał 13 meczów, w tym w 12 wchodził w pierwszej "11". Strzelił 3 bramki (wszystko głową) i raz wyleciał z boiska za czerwoną kartkę
Tak słabego środka obrony to dawno nie mieliśmy. Dlatego ciekawi mnie, czy aktualnie nie przebiłby się do składu. Para Nalepa - Czekaj na środku obrony? Bylibyśmy jak BVB pod względem wieku pary stoperów ; P. Tylko, czy byłoby to lepsze rozwiązanie od krytykowanego Chavez - Jaliens?

Nie mniej podobno może grać na kilku pozycjach w defensywie. Im więcej młodych, którzy sobie radzą tym lepiej.
Odpowiedz cytując