Zarko42 napisał(a):

|
Wie ktoś może jak sobie radzi wyżej wymieniony Michał Nalepa w Radzionkowie, na 90 minut widzę, że gra regularnie, ale czy ktoś może coś więcej powiedzieć? Stosunkowo młody chłopak 93 rok, więc mogą być z niego ludzie
|
Nalepa zagrał 13 meczów, w tym w 12 wchodził w pierwszej "11". Strzelił 3 bramki (wszystko głową) i raz wyleciał z boiska za czerwoną kartkę
