Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
idrek
Junior Member
Od: 03.2003
Offline
#
7357
24.11.2011, 15:41. Odense
Jestem z Wroclawia? Moge sie zapisac na wyjazd do Odense? Ile biletow dostalismy?
idrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do idrek
Znajdź inne posty napisane przez idrek