Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2825
Stary 24.11.2011, 14:49
Wyprzedza, bo dawno my tak hurtowo nie traciliśmy punktów.Planowanie?Budżet Legii opiera się głównie na stadionie, który mają zaprojektowany i wybudowany z głową.Tymczasem ,póki co nasz stadion jest kula u nogi Wisły, dlatego najważniejszą rzeczą powinno być poprawa funkcjonalności -zwłaszcza skyboksów, budowa gastronomii, muzeum, poprawa elewacjii i marketingu, budowa zaplecza treningowego i akademii.
Jeśli chodzi o sport, to cóż.Jeśli się żałuję pieniędzy na transfery i sprowadza się w większości półdarmowych kopaczy, to tak musi być.Naprawdę uważacie, że Legia gra jakaś fajną piłkę?Są po prostu skuteczni.Dlaczego?M,in dlatego, bo nie pożwałowali kasy na sprawdzonego i bardzo dobrego zawodnika któremu płacą pow 500 tyś Euro.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując