|
Wyprzedza, bo dawno my tak hurtowo nie traciliśmy punktów.Planowanie?Budżet Legii opiera się głównie na stadionie, który mają zaprojektowany i wybudowany z głową.Tymczasem ,póki co nasz stadion jest kula u nogi Wisły, dlatego najważniejszą rzeczą powinno być poprawa funkcjonalności -zwłaszcza skyboksów, budowa gastronomii, muzeum, poprawa elewacjii i marketingu, budowa zaplecza treningowego i akademii.
Jeśli chodzi o sport, to cóż.Jeśli się żałuję pieniędzy na transfery i sprowadza się w większości półdarmowych kopaczy, to tak musi być.Naprawdę uważacie, że Legia gra jakaś fajną piłkę?Są po prostu skuteczni.Dlaczego?M,in dlatego, bo nie pożwałowali kasy na sprawdzonego i bardzo dobrego zawodnika któremu płacą pow 500 tyś Euro.
|