Evil_ napisał(a):

jeśli chodzi o Sanogo, to jeśli zaczynacie gre, to wypożyczcie go na rok, a w polowie wypożyczenia zaoferujcie kontrakt - bo za pół roku mu się kończy. tak o to macie od początku znakomitego napastnika
ja skończyłem 1 sezon, ogólnie na drodze do LM miałem leszczy, w grupie Rangersow, Zenit i Porto, wyszedłem z drugiego miejsca, potem z Realem.. na wyjezdzie 2-2, u siebie 4-0, więc pozamiatane ale zarząd był zadowolony
polećcie kogoś na lewą obronę i zmienników dla Kirma i Małego na skrzydła.
|
Heh ja mialem podobnie,wyszedlem z 2 miejsca i Real..
Z tym,że u siebie 2-2 a potem 0-5

Szkoda,bo Dynamo i OM było do przejscia
Najgorsze ze $ mam a zaden klasowy napastnik jak Sanogo,Fierro,Ferryra itp nie chce przyjsc,w....iajaca sytuacja...