Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 24.11.2011, 13:20
Kolejny mecz o być albo nie być. Jeśli znów przegramy to myślę, że będzie to kompletnie stracony sezon...
Będziemy modlić się o zwycięstwo w PP, bo w innym przypadku rok bez pucharów dla Wisły.
Odpowiedz cytując