|
Śląsk - Wisła 2-3 (2-1)
Skład: Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Chavez, Diaz - Wilk, Jirsak, Garguła, Boguski, Iliev - Biton
Zmiany: Genkov, Małecki, Nunez
Bramki: Biton, Iliev, Wilk
EDYTA: Kiro bidok chory.
Ostatnio edytowane przez Lord of WC : 24.11.2011 o godz. 13:36.
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
|