|
Myślicie że po co są ludzie ze służb w Radach Nadzorczych różnych spółek? Tylko prawdziwi idoci nie widzieli i nie widzą tego. Wystarczy przegladnąć sobie np.rady nadzorcze spółek giełdowych . Ilu oficerów SB,WSI itp. siedzi w bankach,w firmach znanych biznesmenów? Jakiś czas temu przegladam Bioton - firma zajmująca się produkcją sztucznej insuliny a tam ...gen.Petelicki. Bre bank....patrzę a tam gen.Czempiński. Noż ku...a bankowcy jak sie patrzy.
Przewały szły bo stada baranów dały sobie wmówić że rozliczenia komunistów to wymysły agresywnego Kaczora i Macierewicza. Piali -trzeba patrzeć w przyszłosć itp. No to nas rozkradali biorąc miliony euro i usd łapówek. O bankach czy hutach w tym Sendzimira krażą legendy jakie kwoty łyknęli. A wystarczyła tylko zasłona medialna Michnika,Waltera i Solorza i ludzie przestali używać mózgów.
Teraz jakby policzyć że na kilkudziesięciu spółkach Państwo ma straty kilkanaście miliardów (jednorazowo) - a wielokrotność tej sumy w przypadku niektórych firm z tytułu dywidend - bo nie jedną sprzedali dochodową - to wiemy czemu np. ludzie umierają czekając na operacje bo nie ma kasy w NFZ a w tym czasie komunistyczni towarzysze i ich post solidarnościowi kumple pławią sie w luksusach
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|