fox mulder napisał(a):

właśnie miałem wrzucać Gruba sprawa. Ciekawe czy zwykła kłótnia w rodzinie czy coś więcej, zobaczymy. na razie wydarzenie numer jeden po wyborach. Zastanawia mnie jakie wpływy ma/miał taki Gromek i jaki (czy w ogóle) będzie kontratak .
|
Też mi to wygląda na kłotnie w rodzinie. Póki co media są dość powściągliwe, widać nie wiedzą co pisać. A sprawa gruba jak cholera, bo przecież Gromek jakoś bronić się będzie. O ile kontra nie pójdzie dziś, to za jakiś czas.
Ale jak sobie siądziecie spokojnie z hebratką w ręku,zamkniecie oczy i uzmysłowicie sobie,że o korupcje oskarżony jest szeł służb w tak strategicznie położonym kraju, to zaraz ta herbatka robi się zimna. Zobaczymy co ze sprawy wyjdzie ale poszło z grubej rury.