Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
krzysztof2973
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: NOWA HUTA
Offline
#
429
24.11.2011, 10:18
ciekawe czy rozpatruje ktoś mozliwość aby trenerem został KAZIU MOSKAL ,przeciez do bardzo doświadczony gość i związany z WISŁĄ sercem ,co myslicie o tym?
krzysztof2973
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztof2973
Znajdź inne posty napisane przez krzysztof2973