Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17740
Stary 24.11.2011, 10:18
Nie, no panowie... w obu sytuacjach gdzieś tam można byłoby się kłócić o to, czy był spalony, czy nie - ale chyba nie o to chodzi. To takie spalone, których by nie było, gdyby piłkarz obciął paznokcie. Na C+ analizowali tę drugą akcję (tzn. trzeciego gola), i owszem, w momencie podania Ljuboja faktycznie o 15 cm wystawał poza linię wyznaczaną przez piłkę. Ale jak ktoś będzie mówił, że Legia w tym meczu pojechała na błędach sędziowskich albo że powinno się podnieść raban, że gole nieuczciwie padają, bo przecież przy Wiśle wszyscy podnosili raban, to trochę się kompromituje

Wtedy z ŁKSem czy z Jagiellonią sędzia po prostu oj*bał drużyny przeciwne. To były błędy takie, że ślepy fanatyk krykieta by się połapał, a sędziowie się nie połapali. Tutaj spalony był o długość włosów, ściąłby Ljuboja glacę na łyso i już by spalonego nie było. Przy drugim golu to samo, ciężko tam nawet powiedzieć czy był spalony, czy nie (raz złapałem ten kadr z momentem podania, no... o grubość koszulki może). Już pomijam, że Legia z Zagłębiem wyraźnie przeważała i że gdyby nie strzelili tych dwóch, to by strzelili inne dwie.

Też średnia zasługa Legii nawiasem mówiąc. To Zagłębie jest po prostu bezradne. To niesamowite jak drużyna złożona z cokolwiek niezłych piłkarzy, prowadzona przez cokolwiek doświadczonych trenerów może grać w ofensywie czwartoligowy futbol. Oni nie potrafili trzech podań wymienić, na wolne pole albo grali nie do tego kogo trzeba, albo wychodzący w pół drogi zawracał, albo piłka szła gdzieś w kosmos. Podania przyjmowali na pięć kontaktów, decyzje co zrobić podejmowali już po tym jak ktoś im zabrał piłkę. Ta drużyna nie ma prawa strzelać goli po prostu.

Ciekawe jak ich poukłada Hapal... do przerwy zimowej, to oni musza przetrwać po prostu, a co na wiosnę będzie... Ja nadal twierdzę, że w tej ekipie tkwi niezły potencjał, jeżeli dobrze ich Hapal przemebluje, to mogą mieć wiosnę jak Cracovia w zeszłym roku.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 24.11.2011 o godz. 10:27.
Legionista
Odpowiedz cytując