Powiedzcie mi jak drużyna która podjęła walkę z Apoelem i nie szło im tak najgorzej przegrywa z Cracovią, Górnikiem, Podbeskidziem
Widać tam grali na 120% a tu może na 60%.
Wniosek skład nie jest taki najgorszy ale brak kogoś kto by to ogarnął i dał zespołowi nową energię i nowego ducha po tym jak pękła bańka pt LM. Trenera z jajami nam trza i to takiego który już walczył o jakieś trofea a nie o utrzymanie czy środek tabeli. Maciuś zbiera teraz owoce pracy z Wisłą.
Tak że niech Fornalik, Nawałka zdobywa doświadczenie gdzieś indziej.