Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#428
Stary 24.11.2011, 09:55
Powiedzcie mi jak drużyna która podjęła walkę z Apoelem i nie szło im tak najgorzej przegrywa z Cracovią, Górnikiem, Podbeskidziem

Widać tam grali na 120% a tu może na 60%.

Wniosek skład nie jest taki najgorszy ale brak kogoś kto by to ogarnął i dał zespołowi nową energię i nowego ducha po tym jak pękła bańka pt LM. Trenera z jajami nam trza i to takiego który już walczył o jakieś trofea a nie o utrzymanie czy środek tabeli. Maciuś zbiera teraz owoce pracy z Wisłą.

Tak że niech Fornalik, Nawałka zdobywa doświadczenie gdzieś indziej.