Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8970
Stary 24.11.2011, 08:42
River napisał(a):Wyświetl post
Jak tak patrze na to co w obecnej edycji LM wyprawiaja takie zespoly jak Dinamo Zagrzeb, Genk, BATE czy Otelul to sobie mysle, ze dobrze, ze obecna Wisla do tej LM nie awansowala. Wyobrazcie sobie nas teraz w LM, bez kontuzjowanych Meliksona, Maleckiego, Sobolewskiego, z nasza genialna defensywa... Przeciez to bylyby istne pogromy. Owszem, kase bysmy niezla zbili ale ile tej kasy byloby przejedzone, ile by wrocilo do Cupiala a ile my bysmy wstydu sie najedli po kompromitujacych porazkach? Polska pilka nie jest i jeszcze dlugo nie bedzie gotowa na przedstawiciela w LM. No chyba, ze mialby on tam zbierac takie baty jak wspomniiane wyzej zespoly.
W lidze europejskiej kompromitujemy się podobnie tylko że za darmo. Chyba lepiej robić to za konkretną kasę. Ale że z tych pieniędzy niewiele wróciłoby do klubu jeśli chodzi o kasę na rozwój to inna sprawa.

River napisał(a):Wyświetl post

"Tylko nie Pilzno"
"Lepiej uniknac BATE"
"Dinamo jest mocne, z nimi lepiej nie grac"
itp itd.

A teraz zobaczmy gdzie sa te zespoly w LM...
Jestem przekonany, że z tymi drużynami też byśmy odpadli. W pierwszym meczu z Apoelem upiekło nam się, bo cypryjczycy myśleli, że nie grają z kelnerami i grali nadzwyczaj ostrożnie. Jak już przyszło co do czego był płacz i zgrzytanie zębów.
:/
Odpowiedz cytując