Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17735
Stary 24.11.2011, 07:57
Przy 3 bramce ewidentny spalony- co nie ma większego znaczenia na przebieg meczu czy tym bardziej na jego rezultat.Moim zdaniem taki spalony to prawie nie spalony. Ale ok, 3 bramki nie powinno być. Trzeba szczerze przyznać, że Legia gra naprawdę ciekawie. Boję się jednego w naszej lidze. Jak historia pokazuje, jak komuś sprawdzi się jakiś model, reszta bezkrytycznie go powiela. Jak wypalili w Legii Serbowie rozpoczęło się masowe ściąganie Serbów do naszej ligi, jak komuś wypalił Czeski trener zaczęło się poszukiwanie Czeskich trenerów, jak wypaliło 2 Brazylijczyków po pół roku w było ich 7, jeden Melikson okazał się świetnym piłkarzem- mamy już w lidze chyba z 6 piłkarzy z izraela. Róbmy wszystko z umiarem. Stawiajmy na jakość nie na ilość. Jak Legia wprowadziła 3-4 wychowanków którzy reprezentują przyzwoity poziom podobną drogą szybko poszedł Lech z średnim skutkiem. Tak jakby na siłę, aby pokazać ,że u nas też jest świetna młodzież. Skoro Wisła nie ma jak na razie dobrej młodzieży nie ma sensu wystawiać ich na siłę skoro nie ma pewności ,składu nie wzmocnią.
Ostatnio edytowane przez Darii : 24.11.2011 o godz. 07:59.
Odpowiedz cytując