Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 24.11.2011, 07:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Nawałka w Wiśle już był ? Nie pamiętacie Ja pamiętam, ale nawet nie chce wracać pamięcią do tych traumatycznych przeżyć.
wyniki były bardzo słabe wiosną 2007 roku jak był Nawałka w Wiśle,jednak wydaje mi sie że na współpracy z Beenhakerem poprawił swój warsztat,świadczą o tym późniejsze rezultaty z GKSem Katowice i Górnikiem.Oczywiście tych klubów do naszej Wisełki porównac nie można.