szprotson napisał(a):

Nawałka w Wiśle już był ? Nie pamiętacie Ja pamiętam, ale nawet nie chce wracać pamięcią do tych traumatycznych przeżyć.
|
wyniki były bardzo słabe wiosną 2007 roku jak był Nawałka w Wiśle,jednak wydaje mi sie że na współpracy z Beenhakerem poprawił swój warsztat,świadczą o tym późniejsze rezultaty z GKSem Katowice i Górnikiem.Oczywiście tych klubów do naszej Wisełki porównac nie można.