no i co z tego? jak mu się podoba to niech tam chodzi, kupuje ciuszki i szuka dupeczek

jego prywatna sprawa. Dopóki nie kompromituje swoim zachowaniem klubu czy nas kibiców (czyt. Wisły) to niech spędza wolny czas tak jak chce. Na treningach ma zapieprzać, a w meczu grać.