Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15656
Stary 24.11.2011, 01:43
no i co z tego? jak mu się podoba to niech tam chodzi, kupuje ciuszki i szuka dupeczek jego prywatna sprawa. Dopóki nie kompromituje swoim zachowaniem klubu czy nas kibiców (czyt. Wisły) to niech spędza wolny czas tak jak chce. Na treningach ma zapieprzać, a w meczu grać.
Odpowiedz cytując