someonewisp napisał(a):

W dzisiejszym meczu Legia-Zagłębie: 2 bramki ze spalonego strzelone. A mówią, że to nam sędziowie pomagają. Ale o tym nigdzie się nie mówi i nie będzie bo ukochana Legiunia popaprańców z Cana(L) + musi być zawsze na topie i czyściutka
|
Kumulacja! Najpierw ustawiliśmy losowanie, a teraz meczyk.
