WISŁAZWE napisał(a):

Uff to całe szczęście, bo już by go zjedli że podpisał kontrakt z Bonarką a nie z Wisłą.
Inni zawodnicy też chodzą po galeriach i co związku z tym
W poniedziałek widziałem Filipa i Michała w GK.. Ich czas wolny niech chodzą jak lubią.
|
Ja wiem wiem ,ale zauwaz ze kto jest w Bonarce i pisze o tym na forum ten zawsze wymienia ze widzial tam Gordana.
ale sie nie czepiam
