Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15655
Stary 24.11.2011, 01:08
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Uff to całe szczęście, bo już by go zjedli że podpisał kontrakt z Bonarką a nie z Wisłą.

Inni zawodnicy też chodzą po galeriach i co związku z tym
W poniedziałek widziałem Filipa i Michała w GK.. Ich czas wolny niech chodzą jak lubią.


Ja wiem wiem ,ale zauwaz ze kto jest w Bonarce i pisze o tym na forum ten zawsze wymienia ze widzial tam Gordana.

ale sie nie czepiam
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując