Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#424
Stary 24.11.2011, 00:22
Jak czytam o Fornaliku czy Nawałce to mi sie Verner Liczka przypomina.To byla dopiero zamiana,coz ona dała ,jaki Wisla miala wtedy styl.Cupial sie jednak nigdy nie zmnieni ani nie uczy na bledach.

serio ,ale to sie staje coraz mniej zabawne.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI