someonewisp napisał(a):

|
Spadaj Legionisto na swoje forum. Nikt się Ciebie o zdanie nie pytał.
|
ale Ty również przesadzasz
Porównanie minimalnego spalonego do kradzieży jaka była z Jagą czy ŁKS jest totalnei z dupy.
Mnie też boli że Legia wygrywa, no ale ...../ Niech wygrywają, niech mają chwile radości, My tak mieliśmy przez ostatnie 12 lat.