someonewisp napisał(a):

|
Tak ale gdyby to wiślak strzelił by w meczu z takiego spalonego, to jeszcze tego samego dnia była by nagonka na Wisłę w mediach a kibice Legii na tym forum robili by sobie "podśmiechujki".
|
Podaj numery totka

Gdyby babcia miala wąsy... itp.
Ok juz przestaje...
PS: Kulturka pelna widze
