Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17723
Stary 23.11.2011, 23:42
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
Tak ale gdyby to wiślak strzelił by w meczu z takiego spalonego, to jeszcze tego samego dnia była by nagonka na Wisłę w mediach a kibice Legii na tym forum robili by sobie "podśmiechujki".

Podaj numery totka Gdyby babcia miala wąsy... itp.

Ok juz przestaje...


PS: Kulturka pelna widze
Ostatnio edytowane przez kreseq : 23.11.2011 o godz. 23:45.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując