Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17722
Stary 23.11.2011, 23:42
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
A jak już ma sie ktoś ośmieszać, to wole żeby ośmieszały swoje nazwiska miedzynarodowe gwiazdy Wisły, niż Polskie nadzieje w Legii.
Tegoroczny sezon pucharowy w wykonaniu Legii raczej nie wskazuje, żeby mieli się ośmieszyć - przypominam, że w ośmiu rozegranych spotkaniach przegrali tylko raz, 0:1 z PSV na wyjeździe, natomiast nie przegrali w pojedynkach z solidnymi Turkami, Spartakiem, Rapidem, pokonali Hapoel.

A przecież Rapid czy Hapoel to mniej więcej ekipy na tym poziomie, na jakim są drużyny w trzeciej, czy nawet czwartej rundzie eliminacji LM. Przegrać może przegrają, trudno teraz wyrokować w tej sprawie, bo to tylko sport, a mamy dopiero półmetek sezonu, ale jakoś osobiście nie widzę na razie najmniejszego powodu, żeby już teraz jednoznacznie stwierdzić, że będą się ośmieszać.
Odpowiedz cytując