Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17713
Stary 23.11.2011, 23:06
ktokolwiek tego mistrza nie zdobedzie, i tak i tak odpadnie z jakąs śmieszna drużyna. To że teraz sie wybijają chłopaki z akademii w Legii w Polskiej ekstraklasie to chwała im za to, ale przez najblizsze 4-5lat nie beda Oni na tyle dobrzy żeby pociagnąc drużyne w pucharach.

I nie oszukujmy sie, że bedzie nagle inaczej, że młode chłopaki beda nagle zbawcami polskiej ligi.
I mówie to z całym szacunkiem , i tez smutkiem, bo ja akurat za każda Polską ekipe na miedzynarodowej arenie trzymam kciuki zawsze(chyba tylko za arke nie dałbym rady,ale to raczej nigdy nie grozi).

A jak już ma sie ktoś ośmieszać, to wole żeby ośmieszały swoje nazwiska miedzynarodowe gwiazdy Wisły, niż Polskie nadzieje w Legii.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując