Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
7354
23.11.2011, 23:01
masterlag
napisał(a):
Z tego co kojarzę, to do Poznania nie było wyjazdu.
Gówna się nie da zapalić. Jeśli nawet- musi być baaardzo ciężko.
Co do biletów do Wrocka- ludzie nie płaczcie tak. Na derby też bilety były "rozdawane" i nikt nie podnosił larum. Zacznijcie jeździć najpierw np. na PP, do takiego Świnoujścia czy innego Zamościa; pogadacie, pobędziecie i później będzie łatwiej.
Dodatkowo- Śląsk to zgoda. Więc jeśli tak bardzo niektórym zależy na WKSie (bo najwidoczniej nie tyle na Wiśle, skoro były wolne bilety do Wawy czy Łodzi), to niech jedzie sobie w któryś weekend do Wrocka i już.
Pozdro
Na derby były całkiem inaczej rozprowadzane bilety niż do Wrocławia to raz
Dwa, wielu stałych niestety nie zdążyło nabyć biletów do Wrocławia.
W naszych sercach nie ma litości.
John1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do John1906
Znajdź inne posty napisane przez John1906