Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7354
Stary 23.11.2011, 23:01
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Z tego co kojarzę, to do Poznania nie było wyjazdu.

Gówna się nie da zapalić. Jeśli nawet- musi być baaardzo ciężko.

Co do biletów do Wrocka- ludzie nie płaczcie tak. Na derby też bilety były "rozdawane" i nikt nie podnosił larum. Zacznijcie jeździć najpierw np. na PP, do takiego Świnoujścia czy innego Zamościa; pogadacie, pobędziecie i później będzie łatwiej.
Dodatkowo- Śląsk to zgoda. Więc jeśli tak bardzo niektórym zależy na WKSie (bo najwidoczniej nie tyle na Wiśle, skoro były wolne bilety do Wawy czy Łodzi), to niech jedzie sobie w któryś weekend do Wrocka i już.

Pozdro
Na derby były całkiem inaczej rozprowadzane bilety niż do Wrocławia to raz
Dwa, wielu stałych niestety nie zdążyło nabyć biletów do Wrocławia.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując