Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11428
Stary 23.11.2011, 22:39
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Co do podanych wyżej 11 to raczej nie jest dział FM tylko o przypuszczalnych i ewentualnych transferach.Ludzie ogarnijcie sie jeszcze może ktoś w tym dziale zapoda jeszcze 11Wisły na rundę wiosenną następnego sezonu albo na 2 ostatnie mecze Wisły w LE
Sugerowałbym, aby zanim się skrytykuje kogoś to żeby zrobić to po przeczytaniu całości wypowiedzi. Napisałem, że to polscy gracze, którzy są bez klubów od czerwca 2012 ubolewając nad tym, że niewiele z nich mogłoby nawet zasilić naszą ławkę rezerwowych. Nigdzie nie napisałem, że tak miałaby wyglądać "11" Wisły, ba tak nie powinna wyglądać jedenastka klubu, który chciałby coś osiągnąć w naszej Ekstraklasie! Zasugerowałem, że na obecną chwilę moglibyście zainteresować z tych graczy tylko Celebanem, Kosowskim, Wojtkowiakiem i Grzelczakiem.
Odpowiedz cytując