Piotson napisał(a):

Prorokiem to ty nie zostaniesz.
Ogryzek, możesz podać wzór na obliczanie procentu na ile dany zespół gra?
|
Mogę,
To moja intuicja

Albo dokładniej - moja subiektywna opinia na temat potencjału jaki ma dany zespół (subiektywne przekonanie) i na ile go wykorzystuje. Rozczarowany?
(Śląsk wg mnie jest słabszy kadrowo od Lecha, Legii czy nas a mimo to jest liderem i do tego wygrał jak do tej pory z większością czołówki - poza Wisłą)