Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11425
Stary 23.11.2011, 20:32
Często gadamy o wysokich cenach za polskich piłkarzy, więc postanowiłem sprawdzić na TM komu się kończy kontrakt wraz z końcem sezonu. Niestety niewiele tu piłkarzy, którzy mogliby zasilić Wisłę lub chociaż być rezerwowymi u nas...

Małkowski (Sławik) - Fonfara (Kikut), Celeban (Komorowski, Kiercz), Wojtkowiak (Bieniuk, Pietrasiak), Pawelec - Szałachowski (Madej, J. Bąk*), Dąbrowski, Marciniak, Kosowski (R.Grzelak) - Grzelczak (Cieśliński, Patejuk), Teodorczyk (Zahorski, Sikora)

Ciekawsze jednak jest to, że Stiliciowi, Ljuboji, czy Dudu kończą się kontrakty...

*31.12.2011
Odpowiedz cytując