Marszałek napisał(a):

Pisać, że już ktoś może coś sobie zapewnić jest nonsensem. Liga jest strasznie spłaszczona, zespoły grają byle jak. To, że teraz Sląsk, jest pierwszy o niczym nie świadczy. Za kilka kolejek może mieć problem ze strzeleniem bramki. Jak idzie to idze. Zobaczymy co będzie gdy przyjdzie kryzys, bo że przyjdzie to pewne. Sląsk nie gra niczego nadzwyczajnego, nie ma tam elementu zaskoczenia. Ot są ja Biton na początu sezonu. Jest sytuacja to ją wykorzystują, jednym słowem robią swoje.
Z nami pewnie sobie poradzą, co specjalnie dziwić nie powinno. Żaden to wyczyn ograć kogoś bez formacji obronnej.
|
Za kilka kolejek to my skończymy spotkania rozgrywane jesienią, później mamy przerwę i jeśli w Śląsku nic nie spierniczą w przygotowaniach żaden kryzys ich nie dopadnie. Śląsk Wrocław już drugą rundę z rzędu gra solidnie i jest najlepiej punktującym zespołem w ekstraklasie. Przede wszystkim są solidni a to na naszą ligę wystarcza, LM czy LE może nie zwojują ale na rozgrywki ligowe to co prezentują zupełnie wystarcza.
Każda seria się kiedyś kończy i może przynajmniej bramkę strzelimy ale ciężko być optymistą. I nie dlatego że mecz jest z Śląskiem ale patrząc na to jak my gramy. Choć człowiek przed meczem znów będzie liczył na zwycięstwo.