Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 23.11.2011, 19:58
Pisać, że już ktoś może coś sobie zapewnić jest nonsensem. Liga jest strasznie spłaszczona, zespoły grają byle jak. To, że teraz Sląsk, jest pierwszy o niczym nie świadczy. Za kilka kolejek może mieć problem ze strzeleniem bramki. Jak idzie to idze. Zobaczymy co będzie gdy przyjdzie kryzys, bo że przyjdzie to pewne. Sląsk nie gra niczego nadzwyczajnego, nie ma tam elementu zaskoczenia. Ot są ja Biton na początu sezonu. Jest sytuacja to ją wykorzystują, jednym słowem robią swoje.

Z nami pewnie sobie poradzą, co specjalnie dziwić nie powinno. Żaden to wyczyn ograć kogoś bez formacji obronnej.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując