kacpaw91 napisał(a):

|
Chcecie powrotu Burligi, ok, tylko, że Ruch ma prawo pierwokupu, więc pewnie go wykupi. Jeżeli jednak go nie wykupi to czy chcemy piłkarza, którego ligowy średniak nie chciał? Bez sensu jest wypożyczanie piłkarza z opcją pierwokupu dla klubu, który wypożycza.
|
Wątpię żeby Ruch wykupił Burlige klub żyje z meczu na mecz