Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11422
Stary 23.11.2011, 19:20
bkl napisał(a):Wyświetl post
A może Irka to by było super wzmocnieie napadu
Ireneusz Jeleń nie może znaleźć klubu 06.07.2011
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...7&temat=112798
zapłać mu 200 tyś. E miesięcznie.. niektóre propozycje mnie smiesza po za tym Jeleń gra w Lille.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując