Ajax napisał(a):

|
Co do wydolności Ilieva się zgadzam ale ktoś musi być w stanie odciążyć obronę do tej 60 minuty.
|
Sądzisz, że Śląsk będzie tak mocno atakował?
Ja przewiduję, że partia szachów będzie odbywała się w strefie środkowej. Na coś takiego wystarczy ustawienie defensywne jak w pierwszym meczu z Litexem. Oczywiście, przy pewnej dozie pecha możemy to wtedy przegrać.
Jednak przy obecnym stanie kadrowym naszej drużyny wkszany jest antyfutbol.