|
I wreszcie mądre wypowiedzi! Dobrze gadacie. Pierwszeństwo powinni mieć w kupnie ludzie co byli na wyjazdach ostatnich. Potem dopiero pikniki! Jest inaczej, ale taka jest rzeczywistość. Ja też stałem i nie dostałem, ale nie płaczę jak niektórzy! Pojadę na pewno jak będzie wyjazd do Warszawy. Może wszyscy co nie pojechali do Wrocka planujcie Warszawę, tam pewnie będzie mnóstwo biletów!
Skończmy te żałosne wypowiedzi jacy to jesteście poszkodowani bo inni byli sprytniejsi, albo SKWK jest be! Świat się nie skończył!
|