Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Markuson
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7351
Stary 23.11.2011, 17:05
I wreszcie mądre wypowiedzi! Dobrze gadacie. Pierwszeństwo powinni mieć w kupnie ludzie co byli na wyjazdach ostatnich. Potem dopiero pikniki! Jest inaczej, ale taka jest rzeczywistość. Ja też stałem i nie dostałem, ale nie płaczę jak niektórzy! Pojadę na pewno jak będzie wyjazd do Warszawy. Może wszyscy co nie pojechali do Wrocka planujcie Warszawę, tam pewnie będzie mnóstwo biletów!
Skończmy te żałosne wypowiedzi jacy to jesteście poszkodowani bo inni byli sprytniejsi, albo SKWK jest be! Świat się nie skończył!
Odpowiedz cytując