Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 23.11.2011, 16:56
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Może nie najgorszym pomysłem byłoby zabranie do Wrocławia jakiegoś zawodnika z MESA. Nie wiem, czy jest tam jakiś obiecujący skrzydłowy, albo lewy obrońca. Jednak skoro podstawowy zawodnik tej drużyny potrafi być najlepszym obrońcą w meczu Ekstraklasy, to może jest jeszcze tam jakiś jeden zawodnik, który czeka na odkrycie.
Jedynymi ciekawymi zawodnikami w tej drużynie byli Czekaj, Brud i Chrapek, lekko wyróżniali się może jeszcze Skołorzyński czy Nalepa. Dwaj pierwsi dostali szansę w pierwszej drużynie, Czekaj chyba wypalił, Brud nie, pozostała trójka jest na wypożyczeniach, może jak wrócą to dostaną szasę. Reszta ME to szrot, co widać po aktualnej pozycji w tabeli Młodej Wisły.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując