Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Supergonzo
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
3891
23.11.2011, 16:51
Kupię koszulkę oryginalną adidasa z sezonu 2010/11 czerwoną lub niebieską rozmiar M.. co do ceny napewno się dogadamy, bo bardzo mi na niej zależy..
[email protected]
Supergonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Supergonzo
Znajdź inne posty napisane przez Supergonzo