farben napisał(a):

Wisła: Ci trenerzy pracowali dla Cupiała [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...e4da573,1,3,60
Jak się widzi tych 15 trenerów w przeróżnych konfiguracjach, zmiany dokonywane co kilka miesięcy, to jasno widać, że w tym klubie nie ma żadnej strategii i długofalowego myślenia. Choć ostatnio i tak jest lepiej niż za "wczesnego Cupiała". A generalnie to miło znów zobaczyć "Baryłę"
|
gdy będziesz prowadził własną firmę to jestem ciekawe jak długo na najwyższych stanowiskach będziesz trzymał ludzi którzy nie znają się na swojej pracy.
słaby pracownik = mniejsze dochody firmy.
a jako właściciel będzie Ci zależeć głównie na kasie - uwierz, wiem co piszę
