Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1773
Stary 23.11.2011, 16:06
farben napisał(a):Wyświetl post
Wisła: Ci trenerzy pracowali dla Cupiała [ZDJĘCIA]

http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...e4da573,1,3,60

Jak się widzi tych 15 trenerów w przeróżnych konfiguracjach, zmiany dokonywane co kilka miesięcy, to jasno widać, że w tym klubie nie ma żadnej strategii i długofalowego myślenia. Choć ostatnio i tak jest lepiej niż za "wczesnego Cupiała". A generalnie to miło znów zobaczyć "Baryłę"
gdy będziesz prowadził własną firmę to jestem ciekawe jak długo na najwyższych stanowiskach będziesz trzymał ludzi którzy nie znają się na swojej pracy.

słaby pracownik = mniejsze dochody firmy.

a jako właściciel będzie Ci zależeć głównie na kasie - uwierz, wiem co piszę
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując