Fornalik,Nawałka,Smuda wchodzą w gre.
http://futbol.pl/node/403227
Moim skromnym zdaniem najlepszy byłby obecny szkoleniowiec Niebieskich.Z Ruchem osiągnął Himalaje możliwości.Chociaż czy poza Górnym Śląskiem by sobie poradził ? W Ruchu miał ekipe złożoną w 90% z Polaków a u Nas na odwrót.
Nawałka ewentualnia.Oby nie Smuda tylko....