Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 23.11.2011, 15:40
Fornalik,Nawałka,Smuda wchodzą w gre.
http://futbol.pl/node/403227

Moim skromnym zdaniem najlepszy byłby obecny szkoleniowiec Niebieskich.Z Ruchem osiągnął Himalaje możliwości.Chociaż czy poza Górnym Śląskiem by sobie poradził ? W Ruchu miał ekipe złożoną w 90% z Polaków a u Nas na odwrót.

Nawałka ewentualnia.Oby nie Smuda tylko....
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.11.2011 o godz. 15:48.